Про факультет Деканат Кафедри

Спортивні досягнення кафедри олімпійського та професійного спорту

Спортивно-масова робота кафедри зорієнтована на активну участь у реалізації плану профорієнтаційної роботи факультету фізичного виховання та спорту (тестування фізичних здібностей випускників ЗОШ міста й області), а також у підготовці збірних команд області з різних видів спорту (баскетбол, волейбол, футбол, важка атлетика).

Велика увага приділяється навчально-тренувальному процесу в умовах підвищення спортивної майстерності студентів з наступних видів спорту: баскетболу, волейболу, футболу, пауерліфтингу, спортивна аеробіка, плавання, дзюдо.

Протягом навчального року викладачі кафедри олімпійського та професійного спорту факультету фізичного виховання та спорту беруть активну участь у підготовці студентської молоді до змагань.

У змаганнях з плавання за програмою Спортивних ігор студентів ВНЗ ІІІ-ІV р. а. Житомирщини збірна команда Житомирського державного університету імені Івана Франка виборола перше загальнокомандне місце. Студенти факультету фізичного виховання та спорту вибороли 12 перших місць, 8 других місць, 6 третіх місць в індивідуальній програмі та перемогли в двох естафетах (тренер команди: Крук А. З.).

У Чемпіонаті міста Житомира з волейболу серед студентських команд навчальних закладів освіти І-ІV р. а. у першому колі змагань збірна команда Житомирського державного університету зайняла ІІ місце (тренер команди: Саранча М. П.).

У Чемпіонаті міста Житомира з баскетболу серед ВНЗ І-ІV рівнів акредитації чоловіча команда збірної університету у першому колі змагань зайняла І місце (тренер команди: Кафтанова Т. В.).

Збірна команда університету з пауерліфтингу брала участь у Міському Чемпіонаті, Відкритому Кубку Житомирщини, Відкритому Чемпіонаті області. Студенти факультету фізичного виховання та спорту зайняли призові місця (тренер: Мичка І. В.).

Чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи поповнив скарбничку спортивних досягнень ЖДУ імені Івана Франка «бронзою» у місті Коломия (14-18 вересня 2014 року). Від Житомирської області у чемпіонаті взяв учать студент 43 групи факультету фізичного виховання спорту ЖДУ ім. І. Франка, Майстер спорту України з пауерліфтингу Олександр Яремчук (тренер — викладач кафедри Олімпійського і професійного спорту ЖДУ ім. І. Франка Іван Мичка). В його ваговій категорії (59 кг) брали участь сім спортсменів з різних областей України. Олександр виступав у змаганнях з пауерліфтингу (триборство: жим лежачи, станова тяга, присідання зі штангою). У підсумку з загальним результатом 385 кг Олександр Яремчук виборов призове ІІІ місце, поступившись лише спортсменам з м. Донецька та м. Луганська.

Збірна команда Житомирського державного університету з футболу була першими чемпіонами універсіади з футболу. У 2014 році у чемпіонаті м. Житомира з футболу збірна команда Житомирського державного університету з футболу виборола ІІІ місце (тренер: Данюк О. М.).