Новини соціально-психологічного факультету

Про факультет Деканат Кафедри факультету Студентське братство Проекти факультету Новини

27 вересня психологи міста й області та студенти СПФ мали можливість познайомитись зі стратегіями роботи в практиці педагогів і психологів США на відкритих лекціях з проблем розвитку дітей із розладами спектру аутизму у дошкільному та шкільному віці. Лекторка п. Лінда Лінда Шмідт, доктор медицини, дитячий, підлітковий і дорослий психіатр

27 вересня, у Житомирському державному університеті відбулись відкриті лекції з проблем розвитку дітей із розладами спектру аутизму у дошкільному та шкільному віці. Завдяки спільній роботі ГО "Центру розвитку сім'ї та особистості "Навички життя" (LIFE Skills) та кафедри соціальної та практичної психології педагоги і психологи міста й області та студенти мали можливість познайомитись зі стратегіями роботи в практиці педагогів і психологів США. Лекторка п. Лінда Лінда Шмідт, доктор медицини, дитячий, підлітковий і дорослий психіатр, завідувач дитячої психіатричної клініки при Університеті здоров'я та наук Орегону, звертала особливу увагу на стратегії допомоги дітям з РАС, які базуються на організації середовища, структуруванні життя та навчання, полегшення комунікації в класі.

Міжнародна співпраця: на базі соціально-психологічного факультету ЖДУ ім.І.Франка відбувся візит доктора психології, польсько-канадського професора Богдана Петрулевича

25-26 вересня 2018 року, при сприянні доктора психологічних наук, професора, завідувачки кафедри психології розвитку та консультування Л.П.Журавльової, Житомирський університет ім.І.Франка відвідав доктор психологічних наук, професор інституту психології університету Казимира Великого в Бидгощі (Польща) і Moncton Unsversity (Канада) Богдан Петрулевич.
Під час візиту професор Б.Петрулевич зустрівся з ректором ЖДУ ім.І.Франка, професором Г.Є.Киричук і проректором з наукової та міжнародної діяльності, професором Н.А.Сейко, деканом соціально-психологічного факультету Т.В.Боцян. Говорили про перспективи спільної наукової роботи, проведення досліджень та налагодження наукових зв’язків.
Перед студентами і викладачами соціально-психологічного факультету професор Б.Петрулевич виступив з публічною лекцією на тему «Psychological pollution in work organization» з проблем організаційної психології, психологічної контамінації організації праці, Durk side personality. Зі студентами, магістрантами та викладачами кафедри психології розвитку та консультування був проведений круглий стіл, присвячений питанням організації наукової роботи у Канаді та Польщі.

Фестиваль першокурсників

У рік 15-річчя Соціально-психологічного факультету Він став часом інтроспекцій становлення та історії розвитку факультету, моментом співтворчості у сьогоденні, часом надій і сподівань на майбутнє, що створювалося талановитими ведучими свята, виконавцями власних поезій, власних музичних композицій, креативних інтерпретацій відомих сучасних творів! Свято творилося талановитими першокурсниками, що вперше вийшли на сцену соціально-психологічного, а також студентами-старшокурсниками, які назавжди запам’ятають не тільки свій, але й цьогорічний концерт! Фестиваль поєднав у собі традиції соціально-психологічного, нагадав радісні спогади про усіх причетних-посвячених, подарував мрії про нові старти, надії на те, що історія – то про майбутнє! Дякуємо Тетяні Оріховій за квітучість нашої сцени, дякуємо нашому глядачу, що разом з нам був у такий святковий момент

Зустріч з директором Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України» Хвесиком Михайлом Артемовичем

В Житомирському державному університеті ім. Івана Франка на базі кафедри економіки, менеджменту і маркетингу відбулася зустріч з дійсним членом (академіком) Національної академії аграрних наук України та Міжнародної інженерної академії, доктором економічних наук, професором, заслуженим діячем науки і техніки України Хвесиком Михайлом Артемовичем, директором Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України».
Результатом зустрічі стало проведення науково-методичного семінару на тему «Особливості кадрового потенціалу закладів вищої освіти» та підписання двосторонньої угоди про співпрацю. В ході семінару було обговорено питання підвищення рівня електронного наукового фахового видання Житомирського державного університету ім. Івана Франка «Економіка. Управління. Інновації» та складу редакційної колегії, питання збільшення публікацій іноземними мовами та у співавторстві з іноземними вченими.
Академіком М. Хвесиком було зазначено, що нині в умовах формування нової економіки, економічних знань необхідно приймати до уваги три ключові фактори конкурентоспроможності освітнього потенціалу: швидкий розвиток ринку знань, широке використання інновацій і публікаційна активність.

Виставка художниці Наталі Королевич

Cьогодні на соціально-психологічному подвійна прем"єра! По-перше, знаково, коли новий навчальний рік розпочинається одразу зі старту нашого традиційного та улюбленого проекту "7 картин на 7 Небі"! Сьогодні на факультеті дебютувала акварелістка, ілюстраторка та викладачка Житомирської дитячої художної школи Наталя Королевич! Виставка поєднує в собі східні мотиви та красу Полісся, філософію життя та плинність часу, картини поєднують різні техніки виконання, вражають деталізацією та виграють неповторним різнобарв"ям кольорів, що занурює глядача в світ мистецтва пензля! По-друге, поетично-музичну імпрезу створювали студенти ННІ філології та журналістики та хороші друзі соціально-психологічного факультету Андрій Мельник та Поліна Арутунян з прем'єрами авторських композицій! Приємно, що серед великої кількості присутніх, переважна більшість - першокурсники, що з неприхованою цікавістю вивчають свій новий ДІМ, адже за словами художниці: "Дім - це не там, де стіни, дім - це там, де люди!" Виставка художниці Наталі Королевич триватиме на 7 Небі (702 ауд.) до початку жовтня!
Більше фото за посиланням - https://bit.ly/2wR8kJ4

Перший старт для першокурсників

Вітаємо студентів та викладачів зі святом Першого Дзвоника! Ми приєднуємося до вітань, що звучали на урочистостях, та бажаємо успішного навчання, нових звершень, не боятися мріяти та досягати задуманого! Будьте по-справжньому успішними, щасливими та справжніми! Нехай ці студентські роки стануть незабутніми, насиченими життям та новими можливостями! Приємно, що на святі були відзначені в т.ч. і студентки соціально-психологічного факультету: переможиці конкурсу наукових робіт Юлія Войцехівська, Анастасія Добровольська, переможиця конкурсу студенських наукових робіт фонду Віктора Пінчука Завтра.ua Юлія Вонсович, студентки Маріанна Соложенцева та Дарія Карабанова відзначені за активну життєву позицію та участь у загальнофакультестких та університетських заходах, а також за найвищий вступний бал відзначена першокурсниця Анна Лук'янчук. Дякуємо Костянтину Поплавському за фейєричну презентацію факультету на загальноуніверситетських урочистостях.
Більше фото за посиланням - https://bit.ly/2NIo1ta