Новини центру
 • 05.09.18 p. Шановні випускники університету 2018 року!

  Нагадуємо вам, що якщо ви здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, навчались на денній формі навчання за державним замовленням та уклали на строк не менше як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, ви маєте право на отримання одноразової адресної грошової допомоги відповідно до наказу МОН України № 343 від 28.03.2016 р.

  Для отримання вищевказаної допомоги вам необхідно звернутися до відділу з навчально-методичної, виховної роботи та сприяння працевлаштуванню студентів та випускників (кабінет 206 центрального корпусу).

  Термін подання документів: 1 вересня — 10 жовтня 2018 року.

  Для отримання одноразової адресної грошової допомоги випускники 2018 р. повинні особисто з’явитися в університет з наступними документами:

  • Договір зазначеної форми (3 екземпляри).
  • Витяг з наказу про прийняття на роботу.
  • Завірена копія трудової книжки.
  • Копія картки фізичної особи-платника податків.
  • Заява.
 • 08.11.17 p. Кар’єр-центр ЖДУ імені Івана Франка провів семінар для студентів випускних курсів

  В рамках профорієнтаційної роботи Кар’єр-центр ЖДУ імені Івана Франка за участі представників Житомирського міського центру зайнятості провів для випускників семінар з питань написання резюме. Також у семінарі взяв участь директор ISM Ukraine Дмитро Антонюк.

  На початку зустрічі присутніх привітав в. о. ректора університету Андрій Шевчук. Він  розповів про важливість резюме при пошуку роботи та які переваги гарного резюме, а також відрекомендував  представників Житомирського міського центру зайнятості та директора ISM Ukraine, які виступили з актуальними питаннями.

  У ході зустрічі спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості розповіли студентам про сучасний стан ринку праці Житомира, основні шляхи пошуку роботи. Більш детально працівники зупинилися на правилах написання резюме та акцентували увагу студентів на тому, яким має бути структура резюме.

  Дмитро Антонюк зі свого боку розповів про різні нюанси при пошуку роботи, а також поділився досвідом, на які резюме він, як керівник, звернув би увагу.

 • 26.04.17 p. У ЖДУ вп’яте відбувся «Ярмарок вакансій»

  Вкотре, 26 квітня 2017 року, студенти-випускники Житомирського державного університету імені Івана Франка змогли ознайомитись з діяльністю представлених компаній, підприємств та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми проходження практики, стажування і працевлаштування.

  У головній актовій залі ЖДУ відбулося інтенсивне і надзвичайно плідне спілкування студентів із представниками різних сфер діяльності. Серед підприємств і організацій, що презентували себе на ярмарку 2017 року, — такі відомі компанії, як «Приватбанк», «InfoPulse», «Viseven», «Lamoda», «Philip Morris Ukraine», приватний навчальний комплекс «LimPoPo». Також відвідали захід представники Житомирського міського центру зайнятості.

  На ярмарку студенти могли не лише довідатися про вакансії та вимоги, які ставлять до працівників ті або інші фірми, але й познайомитися з їх представниками, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливість проходження практики тощо. А ще з перших уст отримували інформацію про те, до чого треба бути готовим потенційному працівнику і якими є перспективи кар’єрного зростання.

  «Цей традиційний захід уже впродовж п’яти років викликає значну зацікавленість з боку підприємств-роботодавців, і не меншу — з боку студентів. А позитивні відгуки компаній-партнерів свідчать, що випускники ЖДУ демонструють високий рівень професійності та творчі підходи до вирішення поставлених завдань. Звичайно, не всі відвідувачі цього ярмарку уже визначилися з майбутнім місцем роботи, але за відгуками як роботодавців, так і студентів та випускників такі зустрічі є дуже корисними», — коментує ректор ЖДУ Петро Саух.

  Більше фото тут.

 • 10.10.16 p. Добрий спеціаліст має знати все найновіше: Кар’єр-центр ЖДУ імені Івана Франка провів семінар для випускників

   Минулого тижня у рамках профорієнтаційної роботи Кар’єр-центру ЖДУ імені Івана Франка за участю представників Житомирського міського центру зайнятості для майбутніх випускників провели семінар з питань написання резюме.

  На початку зустрічі присутніх привітав проректор з навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ Андрій Шевчук та представив  представників Житомирського міського центру зайнятості, які виступили з актуальною темою «Правила написання резюме».

  «Щоб відповісти на питання, як правильно написати резюме, як написати гарне резюме, як написати резюме, яке дасть переваги при влаштуванні на роботу, для початку потрібно добре уявляти що таке резюме, і звичайно ж – хоча б раз подивитися на зразок резюме. А дізнавшись секрет резюме і вміло застосовуючи правила написання резюме – можна отримати більше шансів влаштуватися на бажану роботу», – розповідає проректор з навчально-методичної та виховної роботи ЖДУ Андрій Шевчук та пояснює, що для шукача роботи резюме – це ідеальний спосіб представити себе в найбільш вигідному світлі, а для роботодавця – своєрідний метод відсіву невідповідних кандидатів.

  У ході зустрічі спеціалісти Центру розповіли франківцям про сучасний стан ринку праці Житомира, основні шляхи пошуку роботи. Більш детально працівники зупинилися на правилах написання резюме та акцентували увагу студентів на тому, яким має бути структура резюме.

 • 09.09.16 p. ПриватБанк запрошує студентів ЖДУ на роботу!

  Маєш амбіції, швидко навчаєшся і бажаєш розвитку? Тоді робота в банку саме для тебе! На працівників чекає офіційне працевлаштування на різних посадах, кар’єрний ріст, висока заробітна плата та бонуси за якісну роботу.

  Банк пропонує: роботу спеціаліста з обслуговування клієнтів, персонального фінансового консультанта (робота з клієнтами); навчання новачків; офіційне оформлення та повний соціальний пакет (щорічна оплачувана відпустка - 24 календарних дні; участь у програмі недержавного пенсійного фонду); стабільний високий дохід; можливість кар’єрного росту; робота в дружній і згуртованій команді; зручний для працівників графік роботи.

  З питань працевлаштування звертайтесь за номером телефону: +38(097)743-6282 (Юлія Валентинівна), Julija.Terescenko@privatbank.ua або ж чекаємо за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 99 (3 поверх, приймальня).

 • 19.08.16 p. До уваги випускників та студентів фізико-математичного факультету

  Адміністрація відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» має можливість працевлаштувати випускників або студентів випускних курсів на наявні вакансії викладача фізики, фізики та астрономії, інформатики. За детальною інформацією звертатись в кар’єр-центр університету (каб. 206 центрального корпусу).

 • 16.03.16 p. Випускники 2016 року ЖДУ імені Івана Франка зустрілися з роботодавцями

   16 березня 2016 року у 301 аудиторії центрального корпусу Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся «Ярмарок вакансій-2016», де студентам-випускникам керівники державних і недержавних структур, установ, підприємств та організацій міста та області, а також представники Центру зайнятості розповідали про сучасні вимоги щодо потенційний працівників.

  «Ярмарки вакансій ЖДУ імені Івана Франка - це унікальна можливість знайти нові знайомства і просунутися по кар'єрних сходах. По-перше - це пряме спілкування з менеджерами з персоналу і можливість отримати відповіді на всі питання, що цікавлять. По друге - це «довгограючий» спосіб пошуку роботи, і тому його можна назвати стратегічним. Багато компаній беруть участь в ярмарках не тільки з метою закриття гарячих вакансій, але і вирішують завдання формування бази даних кадрового резерву своєї організації. По-третє - це можливість вивчення ринку праці «на практиці», а не в теорії. Зазвичай на ярмарках представлені компанії різних галузей діяльності. Аналізуючи їх пропозиції, студенти можуть сформувати своє уявлення про різні сектори ринку, порівняти свої зарплатні очікування з реальними пропозиціями, дізнатися не тільки про відкриті вакансії, а й про спеціалізовані програми набору молодих фахівців, стажування, практики», – каже ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

  Під час зустрічі потенційні роботодавці презентували свої компанії, роздавали листівки і візитки та розповідали про важливі питання, які турбують будь-якого випускника вищого навчального закладу. Спілкування було доволі насиченим і продуктивним. Не вистачало лише коментарів управління освіти.

  «Ярмарок вакансій-2016» надав можливість випускникам ЖДУ імені Івана Франка не тільки заявити про свої професійні можливості, знання і практичні навички потенційним роботодавцям, а й отримати унікальну можливість визначитися з місцем практики, програмами перспективних стажувань і майбутнім працевлаштуванням. Роботодавці, в свою чергу, отримали можливість пригледіти кваліфікованих співробітників на відкриті вакансії, що є запорукою успіху обох сторін учасників ярмарку.

  В університеті пишаються своїми випускниками і впевнені, що їм вдасться об'єднати тих, хто готовий реалізувати свій потенціал, і тих, хто потребує висококваліфікованих фахівців.

  Більше фото тут.