Громадська організація «Асоціація випускників ЖДУ імені Івана Франка»

 
Про Асоціацію
ЗАЯВА (on-line, pdf) Анкета випускника
Нашi випускники Координатори Асоціації
 
Гончарук Віктор Васильович

Випускник природничого факультету
Голова фракції ВО «Батьківщина» Новоград-Волинської районної ради

Віктор Васильович Гончарук народився 2 жовтня 1967 року. З дитинства любив рідну природу і, глибоко шануючи вчительську працю, мріяв присвятити себе освітянській ниві. Упродовж 1989–1994 років навчався в Житомирському державному педагогічному інституті імені І. Франка, природничий факультет якого закінчив за спеціальністю «Біологія та хімія». Відтоді працював вчителем біології і хімії у навчальних закладах Новограда-Волинського. Своїх учнів Віктор Васильович спонукав до здорового способу життя, зокрема до занять спортом. І сам прагнув подати підростаючому поколінню гідний приклад – адже тривалий час захоплювався бойовими видами мистецтв. 1997 року він став тренером секції таеквон-до Житомирської федерації таеквондо, а у 2000–2002 рр. був тренером-викладачем секції у м. Новограді-Волинському.

Життєве кредо Віктора Васильовича – «Порядність, чесність, любов до України» – спонукало його розпочати державну діяльність. Упродовж 2002–2003 років Віктор Гончарук працював головним спеціалістом відділу внутрішньої політики виконавчого комітету міської ради, а з 2003 до 2005 рр. – очолював відділ інформаційного та аналітичного забезпечення виконавчого комітету міської ради. 2005 року його було призначено заступником голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації, а з 2006-го і донині він очолює Новоград-Волинську районну раду. Цей час став не лише періодом наполегливої праці, але й активного самовдосконалення: 2008 року Віктор Гончарук закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління». Здобуті знання стали необхідним підґрунтям для стратегії соціально-економічного розвитку району.

Активною є і громадська діяльність Віктора Васильовича – він очолює районну організацію ВО «Батьківщина»(БЮТ).

Віктор Гончарук із вдячністю згадує Житомирський педагогічний інститут, адже тут він отримав не лише різносторонні знання, але й зустрів свою майбутню дружину Тамару Василівну, котра нині працює вчителем біології Новоград-Волинського колегіуму. Разом подружжя Гончаруків виховує двох дітей.