Громадська організація «Асоціація випускників ЖДУ імені Івана Франка»

 
Про Асоціацію
ЗАЯВА (on-line, pdf) Анкета випускника
Нашi випускники Координатори Асоціації
 
Федорчук Володимир Григорович

Випускник фізико-математичного факультету
Вчитель Ружинської гімназії

Володимир Федорчук народився 21 січня 1959 року в с. Великі Кліщі Народицького району Житомирської області. Випускник Житомирського педагогічного інституту 1981 року. По завершенню навчання був направлений на роботу до Базарської школи-інтернату на посаду вихователя і вчителя фізики, однак наступного року був переведений на посаду вчителя фізики та математики Любарської восьмирічки, де пропрацював п’ять років.

У 1987 році енергійного та перспективного вчителя обрали головою виконавчого комітету Любарської сільради. На цій посаді Володимир Федорчук не забував свого педагогічного фаху, багато уваги приділяючи шкільним проблемам, дбаючи про належне забезпечення освіти сільським школярам. Тому не випадковим є той факт, що 1989 року, після переселення з аварійно забрудненого місця, Володимира Федорчука призначили на посаду інспектора-методиста Ружинського райвно. А коли через три роки на базі Ружинського райвиконкому було сформовано районну державну адміністрацію, Володимира Григоровича було переведено на посаду інспектора відділу освіти Ружинської райдержадміністрації. 1994 року Володимиру Федорчуку присвоєно 13-й ранг державного службовця, він прийняв присягу.

Після реорганізації Ружинської районної державної адміністрації 1994 року Володимир Григорович був призначений на посаду інспектора Ружинського відділу освіти районної ради народних депутатів. А за рік – на посаду завідуючого районним відділом освіти Ружинської райради, згодом – відділу освіти Ружинської райдержадміністрації, і присвоєно 11-й ранг державного службовця. З 2001 року Володимир Федорчук – начальник відділу освіти Ружинської райдержадміністрації.