Громадська організація «Асоціація випускників ЖДУ імені Івана Франка»

 
Про Асоціацію
ЗАЯВА (on-line, pdf) Анкета випускника
Нашi випускники Координатори Асоціації
 
Ільїн Василь Васильович

Випускник природничого факультету
Начальник відділу освіти Попільнянської районної державної адміністрації Житомирської області

Василь Васильович Ільїн народився 3 жовтня 1964 року в с. В. Чернявка Попільнянського району Житомирської області. Після закінчення середньої школи упродовж 1982–84 років служив у лавах Збройних сил. А демобілізувавшись, вступив 1985 року на природничий факультет Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка, який закінчив 1990 року, здобувши спеціальність вчителя. На його переконання, студентські роки – це не лише навчання, але й накопичення умінь і навичок, які стають міцною опорою подальшої педагогічної діяльності. З глибокою вдячністю і пошаною згадує він декана Л.М. Куркчі, куратора Г.Ф. Дудник, викладачів хімії Ю.К. Онищенко та Т.О. Онищенко, які не лише давали знання, але й вчили ними правильно розпоряджатися. Незабутніми на все життя стали для Василя Васильовича навчально-польові практики з виїздом у Крим та Карпати.

Закінчивши навчання, Василь Ільїн працював учителем: упродовж 1990–92 років – у Єрчицькій школі, а у 1992–93 роках – в Сокільчанській середній школі. Від 1993 року працює в Попільнянській райдержадміністрації Житомирської області. Тут 1995 року він обіймав посаду начальника районної служби у справах неповнолітніх, а згодом – начальника відділу освіти Попільнянської рай- держадміністрації. На цій посаді він встановив і підтримує тісні зв’язки з рідним вузом. Зокрема, активно дбає про розподіл випускників Житомирського державного університету в школи району. Крім того, сприяє підвищенню кваліфікації вчителів району, їхній участі у семінарах, тренінгах, що проводить університет, та запроваджуваних ним програмах.

За свою сумлінну та ефективну діяльність Василь Васильович нагороджений 2005 року грамотою Міністерства освіти і науки України, а 2008 року – удостоєний нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Успішній роботі Василя Ільїна сприяє його дружина Валентина Миколаївна, яка є надійною опорою та мудрим порадником в усіх починаннях. Вона, як і Василь Васильович, навчалася в Житомирському державному педагогічному інституті імені Івана Франка, однак на філологічному факультеті, який закінчила 1998 року за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури». Щасливе подружжя виховує сина Ігоря та доньку Ольгу.