Громадська організація «Асоціація випускників ЖДУ імені Івана Франка»

 
Про Асоціацію
ЗАЯВА (on-line, pdf) Анкета випускника
Нашi випускники Координатори Асоціації
 
Добровольський Володимир Іванович

Випускник філологічного факультету
Голова Всеукраїнської громадської організації «Лідер»

Володимир Добровольський народився в с. Зарубинці Андрушівського району Житомирської області. Після закінчення середньої школи вступив на філологічний факультет Житомирського педагогічного інституту імені Івана Франка, де навчався до 1981 року. Трудову діяльність розпочав на посаді вчителя української мови та літератури Мостовецької восьмирічної школи. Усвідомлюючи вагому місію вчителя у сфері просвітництва, Володимир Добровольський брав активну участь у діяльності на Житомирщині товариства «Знання», відповідальним секретарем якого він став 1983 року.

Ця посада дала змогу виявити ініціативність, неабиякі організаторські здібності та вміння бачити перспективу. Ці якості були високо поціновані керівництвом району, і за два роки його призначили на посаду інструктора віділу пропаганди та агітації. 1988 року Володимира Добровольського обрали головою Зарубинецької сільської ради народних депутатів. Однак його здібностей і досвіду потребували у райвиконкомі, тому через півтора року перевели на посаду завідувача організаційно-інструкторським відділом цієї установи.

Зміну політико-економічних орієнтирів Володимир Добровольський сприйняв як розширення спектру своїх можливостей: 1991 року він організував і очолив мале підприємство «Світанок». У 1996 році – мале підприємство «Дір». 2005 року – приватне підприємство «Капітолій», а 2007-го – ТОВ «Благо-Інвест». Працівники цих підприємств стали членами Всеукраїнської організації «Лідер». Нині Володимир Іванович – успішний підприємець. Він завжди наголошує, що своїми життєвими перемогами завдячує рідному вузу, що не лише давав знання, але й розвивав здібності, навики, готував до найнепередбачуваніших життєвих обставин.