Студентське наукове товариство

 
СНТ університету Підрозділи
Офіційно Контакти
 
Пірозділи

СНТ Навчально-наукового інституту іноземної філології

  • Астрахан Анастасія Юріївна — Голова
  • Бісик Олена Петрівна — Заступник
  • Бармак Софія Володимирівна — Секретар
  • Башманівська Ірина Валеріївна
  • Ковтун Павло Володимирович
  • Прилуцька Катерина Миколаївна
  • Троцька Юлія Миколаївна

СНТ Навчально-наукового інституту педагогіки

  • Корнілова Євгенія Сергіївна — Голова
  • Тушинська Оксана Олександрівна — Заступник
  • Поліщук Вікторія Петрівна — Секретар
  • Гаєвська Тетяна Олександрівна
  • Луценко Катерина Олегівна
  • Радзівіл Галина Олександрівна
  • Якуба Ірина Олександрівна

СНТ Навчально-наукового інституту філології та журналістики

  • Осаволюк Євгенія Валентинівна — Голова
  • Левченко Дар’я Ігорівна — Заступник
  • Голько Олександра Олександрівна — Секретар
  • Березовська Яна Олегівна
  • Борканин Тетяна Ярославівна
  • Зайцева Анастасія Миколаївна
  • Сергієнко Богдана Борисівна
  • Тітор Дарина Юріївна
  • Чиркова Ганна Михайлівна

СНТ Історичного факультету

  • Слободянюк Сергій Сергійович — Голова
  • Барановський Владислав Григорович — Заступник
  • Оксенюк Катерина Миколаївна — Секретар
  • Горпинич Олександра Олександрівна
  • Грибан Анатолій Русланович
  • Дем′янюк Вікторія Михайлівна
  • Кушнірук Юлія Олександрівна
  • Майстер Сергій Володимирович
  • Шевчук Олександр Олександрович

СНТ Природничого факультету

  • Козин Марія Сергіївна — Голова
  • Микуліна Іванна Миколаївна — Заступник
  • Воронцова Ольга Геннадіївна — Секретар
  • Басюк Віталіна Сергіївна
  • Бітнер Дарина Володимирівна
  • Божинська Анастасія Богданівна
  • Брожко Марія Віталіївна
  • Кушнір Лілія Сергіївна
  • Мельничук Марія Миколаївна
  • Панченко Тетяна Вікторівна
  • Перихристюк Марія Миколаївна
  • Федоров Олександр Володимирович

СНТ Соціально-психологічного факультету

  • Лісогурська Аліна Вікторівна — Голова
  • Щербач Діана Леонідівна — Заступник
  • Скримінська Ольга Олегівна — Секретар
  • Досова Устина Олексіївна
  • Гулак Аліна Віталіївна
  • Кравченко Ірина Валеріївна
  • Кушніренко Юлія Андріївна
  • Лук’янчук Анна Василівна
  • Моргун Юлія Сергіївна
  • Ничипорук Тетяна Олександрівна
  • Покраса Анастасія Русланівна
  • Регенель Діана Павлівна
  • Сидоренко Марія Сергіївна
  • Сидорець Наталія Андріївна
  • Стужук Надія Сергіївна
  • Тополюк Оксана Олександрівна
  • Цимбалюк Анна Андріївна
  • Яценко Альона Анатоліївна

СНТ Фізико-математичного факультету

  • Гуменчук Аліна Вікторівна — Голова
  • Сачук Богдана Сергіївна — Заступник
  • Никитенко Юлія Вікторівна — Секретар
  • Весельська Ярослава Леонідівна
  • Герасимчук Катерина Віталіївна
  • Івашко Валентина Михайлівна
  • Крапивник Юлія Олександрівна
  • Пашкевич Олена Анатоліївна
  • Романчук Владислав Володимирович
  • Стельмашенко Яніна Андріївна
  • Штиль Владислав Костянтинович
  • Ясінська Катерина Михайлівна

СНТ Факультету фізичного виховання і спорту

  • Потапчук Анастасія Романівна — Голова
  • Кузьміч Аліна Володимирівна — Заступник
  • Воробей Віктор Вікторович — Секретар
  • Іваненко Алла Анатоліївна
  • Козієва Марія Володимирівна
  • Матвієнко Аліса Петрівна
  • Панасюк Яна Олександрівна
  • Петрик Антоніна Русланівна
  • Садигов Руслан Назімови